Wiele osób korzysta z powerbanku do telefonu, by zadbać o jego komfortowe użytkowanie. Ten sam cel powinien nam przyświecać w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Zainwestuj w powerbank do słuchawek. Czym jest to urządzenie i dlaczego warto je posiadać? Wyjaśniamy poniżej.

Powerbank do słuchawek – przydatny gadżet

Powerbank jest dość niepozornym urządzeniem. Jest niewielki, lekki, a wewnątrz kryje jedynie ogniwa, które składają się na jedną baterię. Po podłączeniu go do telefonu czy słuchawek rozpoczyna ładowanie urządzenia. Wiele mobilnych gadżetów opiera się na technologii ładowania bezprzewodowego.

Indukcyjny powerbank do słuchawek to niezbędny gadżet dla tych, którzy korzystają z bezprzewodowych słuchawek True Wireless. Sytuacji, w których może on okazać się niezbędny, jest wiele – ważna konferencja podczas pracy z domu, rozmowa podczas podróży pociągiem czy konieczność omówienia ważnych spraw rodzinnych w spokoju.

Gdy wskaźnik naładowania wskaże, że zapas energii niedługo się skończy, podręczny powerbank pozwoli od razu uzupełnić energię. Dodatkowo może okazać się, że powerbank będzie kompatybilny również w duecie z Twoim smartfonem. Są to wysoko cenione gadżety ze względu na komfort użytkowania.

Jaki powerbank do słuchawek wybrać?

Wybór powerbanków do urządzeń mobilnych jest dość duży i każdy powinien znaleźć odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb. Polecamy m.in. podręczne powerbanki Skullcandy, które są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach oraz pojemnościach. Będą to niezwykle funkcjonalne i praktyczne gadżety, lekkie, podręczne, a w dodatku przyciągające spojrzenia oryginalnym designem.

Powerbank Skullcandy Stash Fuel ma pojemność aż 10 000 mAh! Gwarantuje niezależność i mobilność w niemal każdej sytuacji. Pozwoli szybko naładować również bezprzewodowo różne urządzenia mobilne – m.in. smartfony czy słuchawki bezprzewodowe.

Skullcandy Fat Stash również zapewnia 10 000 mAh pojemności, a dodatkowo posiada porty USB-C i USB-A oraz podwójny kabel Micro-USB i USB-C. Można dzięki niemu naładować wiele urządzeń. Fat Stash wyposażono w procentowy wskaźnik naładowania, dlatego możesz na bieżąco kontrolować swój zapas energii. W torbie albo podczas podróży najlepiej mieć pod ręką nieduży i poręczny powerbank Skullcandy Stash Mini.

Bezprzewodowa ładowarka do słuchawek i telefonu

Przydatnym gadżetem jest też indukcyjna ładowarka do słuchawek Fuelbase Wireless Charge Pad. Będzie to świetne uzupełnienie do słuchawek w technologii True Wireless z etui ładowanym indukcyjnie, czyli wyposażonym w opcję ładowania bezprzewodowego. Wystarczy podłączyć ją do ładowarki USB, a następnie ułożyć etui od słuchawek na jej powierzchni. Dodatkowo sprawdzi się jako ładowarka bezprzewodowa do telefonu lub tabletu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here