W osób nie widziało pewnie, że istnieje taki zawód. Taka osoba będzie pracowała najczęściej na placach budowy lub przy remontach. Jeżeli pracujemy w ten sposób, naszym głównym zadaniem jest wykonywanie siatek oraz szkieletów zbrojeniowych, a następnie układanie w szalunkach i formach, które następnie zalewamy są betony. Pracując w taki sposób musimy wykonywać się sprawnością fizyczną, ale również sporo odpornością na stres. Innymi wymogami będą przystosowania do zmieniających się warunków. Czy te wszystkie wymogi a także czynniki przekładają się na dobre wynagrodzenie dla betoniarza? Sprawdź, czego wymagają pracodawcy oraz co wpływa na wysokość wynagrodzenia betoniarzy? 

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/jakie-zarobki-ma-betoniarz-zarobki-betoniarzy/

Jakie wymagania mają pracodawcy wobec przyszłych betoniarzy?

Co prawda nie ma formalnych wymogów dotyczących zatrudnienia do zawodu betoniarza. Niemniej jednak pracodawcy zwracają uwagę na umiejętności oraz posiadane doświadczenie. Cena być możemy przez własną praktykę jakiej szkoły w zawodową na kierunku przybliżonym do tego zawodu. Z pewnością jest to praca dla osób które potrafią obsługiwać maszyny i narzędzia. Na to również będą zwracali uwagę przyszli pracodawcy. Dodatkowo przypominam się również zdolność prawnego czytania rysunków konstrukcyjnych, a także planów budowy.

Co ma wpływ na zarobki betoniarza? 

Średni wpływ na zarobki betoniarza ma przede wszystkim wyżej wymienione doświadczenie oraz posiadane umiejętności. Wpływ będzie miał również poziom skomplikowania wykonywanego projektu. Nieco inne pieniądze jest w stanie zarobić właściciel firmy budowlanej, niż pracownik pracujący na etacie. Do tego zarobki nieco będą różniły się w poszczególnych regionach kraju. Dużo więcej jesteśmy w stanie zarobić pracując w dużym mieście, takim jak na przykład Warszawa.

Ile zarabia betoniarz? 

Najbardziej liczna grupa betoniarzy zarabia kwoty mieszczące się w przedziale od 3100 do 4000 zł miesięcznie. Są to najczęściej przewijający się kwoty w badaniach, które zostały przeprowadzone przez portale branżowe. Najniższe wynagrodzenie, na które mogą liczyć betoniarze to kwoty wynoszące około 2800 zł. Otrzymujemy je, gdy jesteśmy początkującymi wykonującymi czynności pomocnicze. Takie osoby, które zarabiają kwoty większe niż 3100 zł w tym samym zawodzie jest około 25%. Najwyższa kwota odnotowana w badaniu to około 4100 zł. Tyle właśnie może wynieść wynagrodzenie betoniarza. 

Zobacz też: http://pobocza.pl/w-jaki-sposob-zostac-tynkarzem/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here