W dzisiejszych czasach świetny wygląd jest nieodłączną cechą, która powinni posiadać ludzie, którzy chcą coś znaczyć w społeczeństwie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że markowy garnitur wygląda dużo lepiej, niż sprane dresy na jakiejś konferencji. Wszyscy też wiemy, że są ciuchy, które ubiera się na różne okazje.

Oczywiście nie każdy modne ciuszki uważa za priorytet. Jednak przeważnie właśnie tak jest. Szczególnie sprawa wygląda ciekawie, jeśli chodzi o kobiety, które o wygląd dbają jak nikt inny. Dziewczyny zawsze chcą wyglądać modnie i seksownie, więc one będą przykuwać największą uwagę do wyglądu. Oczywiście każdy wie, że na różne okazje powinniśmy się ubrać inaczej i są ciuchy, które są nawet wskazane na na przykład wesele czy pogrzeb. Chciałbym Wam przedstawić kilka pomysłów na to, jak się ubrać podczas różnych okazji.

Na początku dwa słowa na temat ślubu.

Tutaj każdy wie, że panna młoda zakłada suknie ślubną najlepiej białą, a Pan młody natomiast wybiera elegancki garnitur. Jednak, jeśli jesteśmy świadkami lub zwykłymi gośćmi to co powinniśmy założyć? Jeżeli chodzi o świadków to kobiety powinny założyć sukienki, które będą eleganckie, ale również będą odsłaniać trochę ciała. Kolorystycznie mamy wolny wybór chyba, że państwo młodzi zaaranżowali coś odgórnie. Jeżeli chodzi o mężczyzn to garnitur jest obowiązkową rzeczą tak samo, jak w przypadku Pana młodego. Jeśli jesteśmy tylko gościem to na pewno nikt się nie obrazi, jak będąc mężczyzną nie założymy garnituru, a ciekawą koszulę, albo marynarkę. Dokładnie tak samo sprawa ma się z kobietami, które także mogą odejść troszkę od standardowego ubrania na weselu.

W przypadku sylwestra jest troszkę inaczej, ponieważ ten dzień rządzi się własnymi prawami. Tutaj najciekawsze ubranie będzie nagrodzone. Najważniejsze, żeby założyć coś, w czym będzie się dobrze tańczyć kobietom i mężczyznom. Kolory nie są bardzo ważne, ale na pewno coś świecącego przykuje uwagę.

Jeżeli chodzi o takie imprezy, jak firmowe, komunie czy chrzty to ważne jest, aby założyć coś stosownego. Garnitur oraz elegancka sukienka będzie w porządku jednak nie jest to konieczne. Możemy założyć elegancka koszulę lub spódniczkę, jeśli takie imprezy odbywają w lecie w ciepłe dni.

Oczywiście te trzy czy terytorium sytuację, kiedy powinniśmy założyć coś, co będzie odpowiednie dla takich okazji nie jest wszystkim. Jest wiele innych sytuacji, w których trzeba założyć ubranie, które na pewno nie będzie się wyróżniać. Mimo wszystko ważne jest czasem, aby spróbować założyć coś oryginalnego i wyrazić siebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here