Przez siedemnaście pracy na stanowisku promocji i współpracy w samorządzie powiatowym zajmowałam się różnego rodzaju formą promocji – w moim przypadku była to akurat promocja powiatu. Często przekonywałam swoich włodarzy o zakupie spersonalizowanych koszulek, bluz, chust itp.

Padały pytania – Czym jest personalizacja, czy warto, ile to kosztuje, czy przyniesie zamierzony efekt?

Dla mnie taki własny projekt nadruku na bluzie to najlepsza forma promocji. Oczywiście promocji własnej osoby, marki, firmy, czy chociażby nadruk w formie prezentu dla najbliższej osoby, kolegi z pracy, dziadka, babci, jubilata, jubilatki. Taki nadruk to nic innego jak pokazanie wszystkim swojego „JA”. To coś więcej niż zwykły T-SHIRT, koszulka kupiona z „sieciówce”, w internecie, czy pobliskim sklepie.

Jeśli do tego firma wykonująca nadruk na bluzie podejdzie do odbiorcy w sposób indywidualny, z sercem i przekonaniem, że to co promuje jest dla nas najdroższe, to sukces murowany. Teksty nadrukowe nie mogą być zbyt długie. Krótko, zwięźle i na temat. Motto życiowe, ulubiona maksyma, to coś co wyróżnia i sprawia, że nasze myśli trafią do potencjalnego odbiorcy.

Czym jeszcze jest promocja pod tytułem nadruk na bluzie? Szczególnie dla firm państwowych? Z mojego punktu widzenia to przede wszystkim niezbędne i niezastąpione narzędzie w każdej promocji, czy tej na skalę światową, czy tę lokalną. Nie ma promocji i marketingu? Nie ma Ciebie, nie ma firmy, nie ma przyszłości. Nadruk na bluzie z sitodruku to w tej chwili najbardziej popularna forma nadruku. Bez względu na rozmiar każdy, czy to mężczyzna, kobieta, czy dziecko może liczyć na oryginalne, skrojone na swoją miarę teksty, żartobliwe, poważne, niebanalne i oryginalne, bo własne. Można też pokusić się o haft, druk cyfrowy, sublimację, czy precyzyjny druk cyfrowy. Wybór jest przeogromny i tylko od nas samych zależy ile chcemy przeznaczyć środków finansowych na ten cel, w co zainwestować i na jak długo cieszyć się finalnym efektem.

Jest mnóstwo firm pałających się tworzeniem nadruków na życzenie. Wybierajmy te, które swoją marką i przede wszystkim jakością usług potrafią wyczarować najpiękniejsze nadruki na naszych ubraniach. Korzystajmy z nich, nie żałujmy na tej formie reklamy. Gdy przyzwyczaimy się do tej formy i takiego stylu naszych ubrań, zapewne nigdy nie będziemy chcieli przestać zakładać tego, co własne, stworzone dla siebie, jedyne i niepowtarzalne. Ta oryginalność być może spowoduje nutkę zazdrości wśród znajomych, ale na pewno sprawi, że tłum nie przejdzie obok nas obojętnie. Na pewno wybijemy się z tłumu szarych i pospolitych ludzi mijanych codziennie na ulicy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here