Płock to miasto w centrum Polski w województwie mazowieckim. Leży nad Wisłą, niedaleko Warszawy, Łodzi i Bydgoszczy. W mieście znajduje się port rzeczny, rafineria ropy naftowej, szkoły wyższe, kina, muzea i teatry. Miasto ma również bogatą historię. Kiedyś było nawet stolicą Polski. Znajduje się tu wiele zabytków i miejsc związanych z historią. Miasto jest bardzo urokliwe. Szczególnego klimatu dodaje wybrzeże Wisły na którym znajduje się molo. Ciekawymi punktami miasta są też amfiteatr, zamek książęcy, deptak i stary rynek z ratuszem.

Zalety Płocka

Płock jest wspaniałym miastem do którego można się wybrać na wycieczkę, ale również idealnym miejscem do zamieszkania. Bogata infrastruktura, sieć komunikacji miejskiej, liczne firmy oferujące miejsca pracy, placówki dydaktyczne i wiele innych rzeczy sprawiają, że jest to dobre miejsce do życia. Koszty utrzymania w Płocku nie są wysokie, gmina dba o jego mieszkańców i jest otwarta na przyjęcie nowych mieszkańców.

Nieruchomości na sprzedaż Płock

W Płocku znajduje się wiele nieruchomości na sprzedaż widocznych na portalu https://kazo.pl/plock. Są to domy jednorodzinne, mieszkania w blokach, kamienice, domy w zabudowie szeregowej oraz działki budowlane. Na obrzeżach miasta powstają nowe osiedla bloków mieszkalnych. Nie jest to blisko centrum, ale można tam kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Połączenia autobusowe i infrastruktura drogowa sprawiają, że przemieszczanie się po Płocku jest znacznie sprawniejsze niż w wielu innych miastach. Z tego powodu lokalizacja mieszkania w centrum nie jest aż tak dużą zaletą. Ponadto na obrzeżach miasta jest ciszej i znajduje się więcej terenów zielonych. W Płocku można też kupić gotowe domy jednorodzinne lub działki budowlane na których można postawić własny. W ten sposób można cieszyć się urokami miejskiego życia i jednocześnie posiadać własny kawałek ziemi. Własny ogródek to doskonałe miejsce, w którym można zrelaksować się po pracy, zrobić grilla lub spotkanie ze znajomymi, uprawiać rośliny i tym podobne. Warto zapoznać się z ofertą nieruchomości w Płocku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz też aktualne ogłoszenia nieruchomości w Nysie >>

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here