O ile tort w dzisiejszych czasach nie stanowi dużego wyzwania, możemy zamówić je praktycznie w każdej cukierni z dowolnym zdjęciem oraz motywem z bajki, o tyle atrakcje, które zainteresują najmłodszych, są dla wielu rodziców nie lada wyzwaniem. Jak zająć grupę aktywnych dzieci? Które atrakcje powinny pojawić się na każdych urodzinach? Podpowiadamy poniżej.

URODZINY DLA DZIECI — JAKIE ATRAKCJE ZORGANIZOWAĆ?

Istnieje szereg atrakcji, bez których nie mogą odbyć się przyjęcia dla dzieci. Wybraliśmy trzy z nich, które opisaliśmy poniżej.

Czas na zabawę

Jeżeli organizujemy przyjęcie w domu, koniecznie musi mieć coś w zanadrzu, co zajmie dzieci, jeżeli inne zabawy zawiodą. Kilka planszówek lub zestawów puzzli z pewnością pozwolą zająć czas dzieciaków, podczas wyścigów — która grupa szybciej ułoży obrazek, czy trafi na metę. Piłki, skakanki oraz paletki do badmintona będą świetnym pomysłem, jeżeli mamy ogród lub taras, na którym dzieci mogą się swobodnie bawić.

Animator

Popularnym rozwiązaniem jest również zaproszenie animatora na urodziny dla dzieci. Jest to osoba, która powinna mieć określone predyspozycje do pracy z dziećmi oraz ukończone kursy, studia lub szkolenia. Animator odpowiada za to, aby dzieci się świetnie bawiły, więc często stanowi upragnioną atrakcję wśród dzieci. Wspólne tańce i zabawy, sprawiają, że dzieci się nie nudzą i przyjęcie przebiega w miłej atmosferze.

Malowanie twarzy / bańki / balony

Malowanie twarzy, duże bańki mydlane, czy robienie figurek z podłużnych balonów, to z pewnością najpopularniejsze atrakcje wśród dzieci, które spotykamy praktycznie podczas każdego typu przyjęć zorganizowanych z myślą o najmłodszych. Istnieje wiele osób, które świadczą tego typu usługi i dojeżdżają w dowolne miejsca. Z kolei wiele punktów, w których możemy zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci, posiada w swojej ofercie taką usługę, więc możemy połączyć jedno z drugim. Będzie to z pewnością świetna zabawa zarówno dla dużych, jak i małych dzieci.

Jest wiele sposobów na to, aby umilić ten czas dzieciom, jednak warto je odpowiednio wcześniej zaplanować, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zapewnią Waszym pociechom świetną zabawę!

Artykuł przygotowany we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here