Świeradów-Zdrój jest jednym z najpiękniejszych sudeckich miast. Ta niewielka kilkutysięczna miejscowość położona u podnóża Gór Izerskich, przyciąga rokrocznie tysiące turystów za sprawą malowniczego położenia, bliskości szlaków pieszych i rowerowych. Bardzo znane jest również świeradowskie uzdrowisko, w którego centrum znajduje się rozpoznawalny dom zdrojowy i otaczający go park kuracyjny. Jednak Świeradów to nie tylko piękne góry i sanatoria – w tym mieście można się również dobrze najeść, odwiedzając odpowiednie Świeradów Zdrój restauracje!

Dobrze zjedz i wypij do tego pyszne piwo!

Jednym z najbardziej znanych świeradowskich lokali jest restauracja Sekrety Piwowara. Lokal serwuje typową staropolską kuchnię, która jednak jest wzbogacona o szeroki wachlarz piw do wyboru. Świeradów Zdrój restauracja jest jednym z niewielu miejsc, w którym mogą Państwo spróbować piw robionych specjalnie na nasze zamówienie, a które w dodatku polewamy prosto z beczki! To oznacza, iż posiadane przez nas trunki są tworzone w rzemieślniczych warunkach, przez co reprezentują najwyższą jakość. W przypadku naszej restauracji są to piwa Czerniawa oraz Świeradów, które są wytwarzane w Browarze Profesja. Ponadto proponujemy Państwu skosztowanie piw marek Rohozec i Browar Lwówek. Wszystkie z wymienionych napoi występują w co najmniej dwóch odmianach, w tym również w wariantach bezalkoholowych.

A co zrobić po obiedzie?

Gdy już się najemy, możemy rozpocząć zwiedzanie. Warte zobaczenia są bez wątpienia takie miejsca, jak dom i park zdrojowy, Stóg Izerski (można wjechać na niego kolejką), Grota Czerniawa, punkt antygrawitacyjny, zabytkowe centrum miasta. Oczywiście, na zwiedzenie czekają również inne restauracje Świeradów Zdrój, jednak tylko nasza może poszczycić się tak przepiękną lokalizacją. Z naszego tarasu, położonego na wysokości 70 m.n.p.m. rozpościera się przepiękny widok na okolicę. Dlatego, jeśli chcecie Państwo zjeść pyszny posiłek w pięknej scenerii, zapraszamy do lokalu Sekrety Piwowara! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: https://www.sekretypiwowara.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here