Depilacja laserowa to obecnie jedna z najbardziej efektywnych metod usuwania niechcianego owłosienia. Jest prosta, bezbolesna, a także pozwala cieszyć się efektami praktycznie do końca życia. Jest jednak jeden minus – nie możemy wykonać zabiegu samodzielnie w domu, tylko musimy oddać się w ręce specjalisty. Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Łodzi? Na co zwrócić uwagę?

Zanim zadzwonisz do przyjaciółki po radę warto zerknąć na stronę https://www.moment.pl/depilacja/depilacja-laserowa/lodz, gdzie znajdziesz ofertę ponad pięciuset różnych gabinetów oferujących depilację laserową w Łodzi. Co więcej, każda z nich jest opisana, wskazano zakres cen oraz opinie osób, które już korzystały z usług danego salonu. Co ważne, strona jest na tyle popularna, że można tutaj znaleźć setki ocen i komentarzy. Jest to o tyle ważne, że depilacja laserowa jest zabiegiem, który ingeruje w twoją skórę. A tutaj znajdziesz setki sprawdzonych propozycji, spośród których na pewno wybierzesz coś idealnego dla ciebie.

Alternatywą dla depilacji laserowej może być depilacja światłem IPL. Taki depilator możesz kupić na własną rękę i stosować go według potrzeb w domu. Pomimo, że taki sprzęt stanowi dosyć spory wydatek to jest inwestycją na lata. Lampa posiada swoją żywotność, jednak użytkowniczki korzystają z depilatora systematycznie od kilku lat. Za jego pomocą możesz pozbyć się włosów na całym ciele, jednak pamiętaj, że skuteczność depilatora IPL przystosowanego dla prywatnych użytkowniczek jest stosunkowo słabsza. O ile zabieg wykonany w salonie (po zakończonej serii) należy powtarzać średnio co 6-12 miesięcy, to tutaj efekt gładkiej skóry utrzyma się do 6 tygodni.

Decydując się na depilację laserową bądź światłem IPL pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz sprawdź przeciwskazania do stosowania takich zabiegów. Najważniejszym z nich jest używanie leków fotouczulających, ponieważ może dojść do podrażnienia naskórka oraz przebarwień wskutek reakcji z melaniną – naturalnym barwnikiem znajdującym się w naszej skórze i włosach.

Kobiety lubią mieć zadbane paznokcie, dlatego warto umówić się na profesjonalny manicure. Kraków, to miasto gdzie znajdziemy wiele salonów oferujących takie usługi.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here