Przedwczesny wytrysk lub problemy z erekcją, to czynniki, które doprowadzają do zmniejszenia jakości życia seksualnego u wielu mężczyzn. Z przypadłością tą często można spotkać się na różnych etapach życia. Warto poznać jej przyczyny oraz wiedzieć, w jaki sposób można sobie z nią poradzić. To ważna kwestia nie tylko z punktu widzenia mężczyzny, ale również związku, w którym się on znajduje. Trudno bowiem mówić o zadowoleniu z seksu, jeśli partnerzy nie są w stanie się sobą nacieszyć.

Przedwczesny wytrysk oraz problemy z erekcją u mężczyzn

Do przedwczesnego wytrysku dochodzi w momencie, gdy ejakulacja odbywa się przy minimum bodźców seksualnych. Ma to miejsce krótko po rozpoczęciu penetracji lub nawet przed jej rozpoczęciem. Z problemem można mieć do czynienia między innymi przy zbyt długiej abstynencji seksualnej lub w wówczas, gdy występowała za duża częstotliwość masturbacji. Przedwczesny wytrysk towarzyszy również chorobom krążenia lub prostaty.

U niektórych mężczyzn problemem może być również samo osiągnięcie wzwodu. W takim przypadku problemem mogą być czynniki psychologiczne, ale także związane z wysokim ciśnieniem krwi, cukrzycą lub chorobami serca.

W jaki sposób sobie poradzić?

Wydłużenie stosunku to cel, który przyświeca wielu mężczyznom. Kluczem do osiągnięcia pełnej satysfakcji ze swojego życia seksualnego w dużej mierze jest odpowiednie nastawienie, spokój oraz pewność siebie. W wielu przypadkach problemem są bowiem czynniki psychologiczne. Nie zawsze można poradzić sobie z nimi w sposób samodzielny, dlatego dobrze rozważyć psychoterapię.

Można także sięgnąć po dostępne na rynku produkty. W przypadku zbyt wczesnego wytrysku sprawdzą się między innymi prezerwatywy o różnych grubościach, które pomagają w zmniejszeniu doznań, co z kolei wpływa na wydłużenie stosunku. Dostępne są także specjalne żele znieczulające.

Na problemy z osiągnięciem wzwodu doskonale sprawdzają się natomiast tabletki Maxon Forte. Lek posiada skuteczną substancję czynną w postaci syldenafilu. W skuteczny sposób pozwala na osiągnięcie wzwodu po uprzednim pobudzeniu seksualnym i gwarantuje zadowalający stosunek. Maxon Forte działa szybko, a jego działanie utrzymuje się nawet do 5 godzin – poznaj produkt na: https://maxonforte.pl/

Stosowanie odpowiednich technik

W wydłużeniu stosunku może pomóc także trening mięśni Kegla. Ich zaciskanie przed nadchodzącym orgazmem powoduje jego opóźnienie. Poza tym ćwiczenia pomagają zwiększyć świadomość własnego ciała. Korzyści wykazuje również umiejętne współżycie, polegające na przerywaniu penetracji w odpowiednim momencie, co pomaga zarówno w przedłużeniu samego stosunku, jak i w jego urozmaiceniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here