Zaliczasz się do osób, które nigdy nie wiedzą jak zacząć rozmowę z dziewczyną, zwłaszcza tą jaka nam się podoba, wzbudziła nasze zainteresowanie, wpadła w przysłowiowego oko czy też została zaproszona na randkę, spotkanie towarzyskie lub imprezę? Oczywiście wielu mężczyzn zmaga się z takim dylematem, dla nich właśnie ten pierwszy i najważniejszy krok, jest niejednokrotnie nie lada wyzwaniem, a nawet zadaniem któremu nie potrafią sprostać.

Chcesz zatem dowiedzieć się, jak zacząć rozmowę z dziewczyną?

Przede wszystkim ważne jest tutaj nie nachalne do niej podejście, a mianowicie nawiązanie odpowiednich relacji, co tylko z początku wydaje się czymś trudnym, z czasem wręcz rozmowa stanie się dużo płynniejsza. Warto więc nie narzucać się, mieć stonowany głos w momencie gdy się przedstawiamy, witamy a nawet rozpoczynamy dialog, nie mówmy od razu wszystkiego co mamy do powiedzenia. Trudno jednoznacznie sprecyzować, jak zacząć rozmowę z dziewczyną gdyż najzwyczajniej w świecie, każda może mieć zupełnie inny charakter a nawet zainteresowania.

Niech rozmowa z dziewczyną nie będzie nudna i monotonna

Postarajmy się o to, aby rozmowa z dziewczyną nie była nudna oraz monotonna, zadbajmy także o odpowiednie w tym kontekście otoczenie, warunki a tym samym miejsce gdzie taka rozmowa przebiegnie w miłej oraz adekwatnej do tego atmosferze. Niekiedy jest to nader ważny aspekt, który w wielu przypadkach i sytuacjach schodzi na dalszy plan, a przecież wiadomo iż lepiej rozmawia się kiedy nikt nam na swój sposób nie przeszkadza.

Dużo mężczyzn już na samym początku popełnia jednak podstawowe oraz nader często spotykane błędy, mianowicie są nie tyle iż zbyt otwarci, lecz zasypują dziewczynę gradem zbędnych oraz nieodpowiednich pytań. Pamiętajmy, na czym polega rozmowa, na spokojnym dialogu, niekiedy zmierzających w jasno określonym do tego kierunku, zwłaszcza gdy chodzi o sam jego przebieg, tematykę czy to o czym najzwyczajniej zamierzamy porozmawiać.

Dlatego postarajmy się nie tylko rozmawiać w miarę stonowany sposób, lecz zanim zaczniemy to robić nabierzmy trochę pewności siebie, nie milczmy w momencie gdy dziewczyna zada nam pytanie, ewentualnie zechce z nami poprowadzić dyskusję. Jeżeli obawiamy się, iż nie wiemy jak zacząć rozmowę z dziewczyną to niekiedy warto się zastanowić, nad możliwością przeanalizowania tego, o czym możemy z nią rozmawiać, a tym samym jakie tematy mogą zostać poruszone. W końcu bądź co bądź, chcemy aby wymiana poglądów, zdań czy też sam dialog był interesujący dla obu stron, a nie zmierzał wyłącznie do tego iż wypowiadać się będzie wyłącznie jedna osoba.

dziewczyna rozmawia

Podczas początkowego etapu rozmowy z dziewczyną, zwłaszcza nowo poznaną nie należy mówić za wiele

Warto tutaj jeszcze raz wspomnieć o nader ważnej kwestii, a mianowicie podczas początkowego etapu rozmowy z dziewczyną, zwłaszcza nowo poznaną nie należy mówić za wiele, jednak należy wypowiadać się z sensem. Tutaj liczy się wartość samego słowa, większość dziewczyn potrafi słuchać, a co za tym idzie jeżeli nasza rozmowa nie będzie w żaden sposób co zrozumiałe szczera, prawdziwa czy interesująca, to będzie ona zmierzać zawsze do jej swoistego zakończenia.

Ciekawą opcją oraz rozwiązaniem, jest metoda oparta na wcześniejsze ćwiczenie ewentualnej rozmowy z dziewczyną, pewnie iż można przeanalizować na swój sposób jej potencjalny przebieg, zastanowić się nad tym, o czym powinniśmy w takiej sytuacji mówić.

Nie bądźmy przestraszeni pierwszym kontaktem z dziewczyną, nawet jeżeli nie wiemy jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną to nawet kilka miłych słów, może przerodzić się w interesujący dialog. Znajdźmy więc odpowiedni moment, kiedy zdecydujemy się jej coś przekazać, przedstawić się czy nawet najzwyczajniej w trakcie spaceru porozmawiać o czymś ciekawym, interesującym oraz wzbudzających uwagę obu stron.

jak zacząć rozmowę z dziewczyną

Rozmowa z dziewczyną do niczego nas nie zobowiązuje, a co za tym idzie nawet jeżeli zrezygnuje ona z niej szybciej niż oczekiwaliśmy, to nikt nie powiedział iż z czasem nie będzie ona kontynuowana. Dlatego warto próbować, jednak nie być w żaden sposób kimś natarczywym, często początkowe zainteresowanie może zaprocentować, a nasza rozmowa także będzie kontynuowana w odpowiednim do tego miejscu oraz czasie.

Warto popracować nad dykcją, wymową a także stosować jak najbardziej adekwatną składnie, nie mówmy językiem zupełnie nam obcym, nie pasującym do naszego charakteru czy tego jakimi osobami najzwyczajniej jesteśmy. Nawet rozmowa z dziewczyną ma prezentować nas, w pełnym tego słowa znaczeniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here