Piękno zwłaszcza to uzyskane w wyniku zabiegów medycyny estetycznej ma swoją cenę i to niemałą. Jest ona zaporowa dla wielu osób. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na błyskawiczne poprawienie urody. Jednak i dla nich lipoliza laserowa z pewnością nie będzie bez znaczenia dla ich domowego budżetu.

Ile pieniędzy pochłonie lipoliza laserowa?

Koszt lipolizy laserowej zależy przede wszystkim od nazwy kliniki, jej lokalizacji i partii ciała, która ma zostać jej poddana. Inna jest cena za kolana, ramiona czy pośladki, a inna za brzuch, który jest najczęstszym obszarem działania lipolizy laserowej. Niemniej za jego wyszczuplenie trzeba zapłacić około pięciu tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że ta suma robi wrażenie i wprowadza podziały społeczne. Mało kogo stać, by wydać na siebie tyle pieniędzy. Ci, którzy absolutnie nie podołają takiemu wyzwaniu, muszą szukać alternatywnych rozwiązań.

Inne alternatywne rozwiązania pozwalające na lipolizę laserową?

Do takich należy z pewnością wyjazd za granicę i poddanie się tam wspomnianemu zabiegowi, Są kraje, gdzie widełki cenowe za jej wykonanie są znacznie niż u nas. Wystarczy tylko zorientować się, które zagraniczne placówki są najlepsze w tego typu zabiegach i zapisać się na długą listę oczekujących. Gdy będzie miało się odrobinę szczęścia, to termin zabiegu będzie relatywnie bliski, a jego koszt i rekonwalescencja zamkną się w kwocie, która nie zrujnuje nas finansowa, a będzie korzystniejsza niż ta proponowana w Polsce.

Ile kosztuje liposukcja ud i liposukcja podbródka?

One są nieco mniejsza od lipolizy laserowej brzucha, bo zamykają się w kwocie 3000 złotych. Jednak liposukcja ud i liposukcja podbródka nie jest z pewnością przeznaczona dla zwykłych zjadaczy chleba. Zdecydować się na nią mogą jedynie osoby majętne lub telewizyjni gwiazdorzy. Dla nich cena będzie na pewno sprawą drugorzędną, a jedyne, co się będzie liczyć to efekt wizualny liposukcji ud i liposukcji podbródka. Zwłaszcza ta druga to dla lokalnych gwiazdeczek tv sprawa priorytetowa. Dla nich elastyczna i niepomarszczona twarz, to główne narzędzie pracy.

Osobom o niskim statusie finansowym pozostaje pogodzenie się z losem i praca nad wyglądem poprzez ruch, dietę i ćwiczenia. No, chyba że zaciągną bankową pożyczkę, bo bez tego lipoliza laserowa lub liposukcja ud i liposukcja podbródka będzie nierealna. Jednak jest to nieodpowiedzialne i skrajnie ryzykowne posunięcie. Lepiej być niedoskonałym fizycznie niż bankrutem pogrążonym w długach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here