Przeszczep włosów FUE staje się coraz popularniejszym sposobem radzenia sobie z procesem łysienia. Niestety, bardzo często jest tak, że nie da się w żaden sposób wyeliminować przyczyny wypadania włosów, a więc nie da się zatrzymać tego procesu. W momencie, kiedy włosy już wypadną możemy jednak zdecydować się na przeszczep włosów efekty będą od razu zauważalne.

Konsultacja u lekarza specjalisty

Mając problem z nadmiernym wypadaniem włosów najlepiej od razu skonsultować się z lekarzem, jakim jest trycholog – specjalista od włosów. Jest to odpowiednia osoba do tego, aby doradzić nam jak dbać o włosy, a także na jakie zabiegi się zdecydować, aby poprawić swój wizerunek pomimo wypadania włosów. Przeszczep włosów FUE w Polsce jest wykonywany od niedawna, warto jednak wiedzieć, że musi go wykonywać osoba zręczna, doświadczona i posiadająca do tego odpowiednią wiedzę. Przeszczepy włosów FUE wykonuje się bowiem całkowicie ręcznie. Nie mamy tutaj żadnej maszyny, aparatu czy urządzenia – jedynie jest to niewielkich rozmiarów przyrząd, którym ręcznie pobiera się cebulki włosowe z jednego miejsca po to, aby przenieść je tam, gdzie pojawiło się łysienie.

Przeszczep włosów FUE cena oraz efekty

Cena zabiegu jest wprost proporcjonalna do jego charakteru, a jest on pracochłonny, zajmuje dużo czasu i wymaga odpowiedniego specjalisty. Jednocześnie, warto docenić fakt, że jest to zabieg, do którego wykonania nie jest potrzebny skalpel – jest więc znacznie mniej inwazyjny. Dodatkowo, przeszczep włosów efekty mogą nas bardzo pozytywnie zaskoczyć i zlikwidować nasz problem raz na zawsze. Ważne jest, aby wiedzieć, że pacjent, który chce się poddać zabiegowi musi jednak posiadać materiał do zabiegu, a więc partie głowy, gdzie włosy są gęstsze. Zabieg polega bowiem na poraniu włosów do przeszczepu od tego samej pacjenta, musi więc znajdować się ich wystarczająca ilość. Przeszczep włosów FUE cena zależy też od tego, jak rozległy ma to być zabieg, a także zależy od kliniki, w której będziemy chcieli takiemu zabiegowi się poddać. Pamiętajmy, aby w przypadku zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wybierać kliniki zaufane, które cieszą się popularnością i dobrą opinią. Tego rodzaju zabiegi nie są tanie, dlatego też decydując się na nie chcielibyśmy za pewne mieć pewność, że zostaną przeprowadzone w odpowiedni sposób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here