Wybierając się nad morze wiele osób marzy po prostu o pięknej, słonecznej pogodzie, jednak nie każdy ma w planach jedynie leżenie na plaży i leniuchowanie. Są też tacy, którzy chcą ten czas spędzić aktywnie i ciekawie, jest na to wiele sposobów.

Masz prawo wiedzieć

Coraz większym zainteresowaniem cieszą bowiem skoki spadochronowe, które dostarczają niesamowitej dawki adrenaliny i na pewno na bardzo długo pozostają w pamięci. Kiedy już jesteśmy zdecydowani na taki krok i zaczniemy szukać osób, które organizują takie eventy to należy zwrócić uwagę przede wszystkim na środki bezpieczeństwa, jakie są podejmowane podczas soków. Przede wszystkim organizatorzy muszą posiadać odpowiedni sprzęt, najwyższej jakości i również wygodny. Skoki nad morzem w tandemie to nie lada wydarzenie i dla laika mogą na pierwszy rzut oka wydawać się czarną magią. Nie bójmy się jednak pytać o szczegóły, bo zanim dojdzie do skoku mamy prawo wiedzieć wszystko, co nas w tym temacie interesuje.

Im wyżej, tym lepiej

Niezwykle istotnym jest to jacy instruktorzy będą nas prowadzić podczas tej podniebnej przygody. Warto sprawdzić to zanim zdecydujemy się na ten krok. Powinny to być osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają na swoim koncie wiele tego typu wydarzeń i być zapalonymi osobami, które kochają ten sport. Sprawdźmy też z jakiej wysokości będą nasze skoki nad morzem, najlepiej żeby było to około 4000 metrów, ponieważ dzięki temu sam lot będzie później trwał dłużej, a co za tym idzie nasze wrażenia i odczucia na pewno będą intensywniejsze. Jeżeli chcemy mieć pewność to zawsze można poprosić o wysokościomierz i sprawdzić z jakiej wysokości będziemy skakać.

Film i zdjęcia na pamiątkę

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Otóż skoki nad morzem powinny być uwiecznione, aby stanowiły pamiątkę na całe życie. Profesjonalni organizatorzy zapewnią nam filmowanie i robienie zdjęć w trakcie skoku, ponieważ ktoś, kto robi to po raz pierwszy jest zwykle tak stremowany i przejęty, że trudno mu zarejestrować wszystko, tym bardziej, że wszystko dzieje się dosyć szybko. Zazwyczaj materiały z tego wydarzenia można otrzymać już kilkadziesiąt minut po samym skoku, więc niemal od razu, na gorąco możemy odtworzyć sobie to, co działo się na górze.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here