W czym tkwi fenomen paryskiego stylu? Nie ma co się oszukiwać, jest on niezwykle szykowny i elegancki.  Wyróżnia się na tle innych kobiet? Dlaczego styl rodem z paryskich ulic jest tak wyjątkowy?  Ciężko jest jednoznacznie na to odpowiedzieć. Składa się bowiem na to kilka czynników.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/paryski-styl/

Czym wyróżnia się paryski styl ?

Na pewno jest to coś nietuzinkowego. Jest to nonszalanckie połączenie tego, co pojawia się na wybiegach mody. Wszystko natomiast z odpowiednim podejściem i dystansem do świata. Jest to mieszanie gatunków. Starego stylu z nowym i przeplatanie ich. Z stylem tym na pewno może kojarzyć się  Coco Chanel. Podbiła ona swoją modą, stylem i elegancją z pewnością nie jedno serce.

5 podstawowych zasad paryskiego stylu 

Paryski styl to nie tylko suknia balowa na ekskluzywnym balu. Jest to coś więcej! Bliżej w stylistyce kobiet praktykujących ten styl do  białej luźnej koszuli, rozwianych włosów i cygaretek.

Jak wygląda taka kobieta?

  1. Nie pozwól sobie na to, aby ślepo podążać za trendami. Styl paryski to w pewien sposób wyrażenie siebie i tego co czujemy. Bądź sobą i zamień to w niepowtarzalny look!
  2. Nie obwieszaj się różnymi dodatkami. Nie jesteś przecież choinką. Wychodź z zasadą: ’’Im mniej tym lepiej’’.
  3. Klasyka gatunku sprawdza się nie tylko w muzyce czy na kinowym ekranie, ale także w świecie fashion. Możesz postawić na koszulę damską, sweter czy zwiewną sukienkę  
  4. Powiedz nie dresom. Są one zarezerwowane do tego, uprawiać w nich sport, a nie wychodzić na spotkania czy imprezy. Owszem nawet wskazane jest, aby spędzać w nich miło czas w domu. Natomiast wszelkie spotkania biznesowe czy nawet prywatne nie wchodzą w grę w tego typu ubiorze. 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here